Katuse paigaldus

Katuse paigaldus

Sternfelt renoveerib ja ehitab katuseid alates 2013. aastast. Töid teostame peamiselt üle kogu Soome, Eesti ja Läti. Teostame allhanketöid tuntud soome ja eesti ettevõtetele. Pakume teenusena katuse elementide paigaldust.

Teostame kõiki lamekatuse ehitusprotsessiga seonduvaid töid:

- Kandev profiilplekk

- Vahekihi paigaldus

- Aurutõkkekile

- Soojustus (EPS,MW,LWA,PIR)

- Kattematerjali paigaldus

- Parapeti/karniisi ehitus

- Tuulutussüsteemid

- Ääreplekid 

- Alarõhutuulutid

- Pollarid

Vaata meie tehtud töid

 

Kattematerjalid ja soojustus

Kattematerjalidena kasutame peamiselt PVC-d, mille eeliseks on hea vastupidavus ning materjalil on tootjapoolne fikseeritud garantii 10 aastat, töödele anname kuni 5-aastase garantii.

PVC on keskkonnasõbralik materjal, mille valmistamiseks kasutatakse looduslikke aineid: meresool 57% ja õli 43%. Ehitusmaterjalina on PVC soodsa hinnaga, vastupidav ja teda on lihtne kasutada. Materjali eeliseks on suur vastupidavus – üks kiht PVC-katet on sama tugev kui kaks kihti tavalist bituumenist kattematerjali. Materjali paigaldatakse spetsiaalsete soojaõhu puhuritega ehk paigaldamisel ei kasutata lahtist tuld, mis muudab paigaldamise ohutuks.

Soojustuseks kasutame peamiselt paisutatud polüstüreeni (EPS), mineraalvilla (MW), kergkruusa (LWA) või PIR soojustust. EPS-i eelis mineraalvilla ees on parem niiskuskindlus, kuid mineraalvillal on jällegi hea tulepüsivus (Tulekindluse klass A1). Kergkruusa eeliseks teiste materjalide suhtes on arvestatav survetugevus. Lõppvaliku määramisel lähtume siiski objekti eripärast ning kliendi soovist.

STERNFELT OÜ

Roheline 74 Pärnu, 80041

Tel: +372 525 9938

E-mail: info@sternfelt.eu

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
lk_2.png