Lamekatuste ehitus

Oleme spetsialiseerunud lamekatuste ehitusele ning pakume koostöös kliendiga parimat võimalikku lahendust. Teostame kõiki lamekatusega seotud töid, nii ehitust kui renoveerimist. Keskendume peamiselt suurematele kaubandus-, tööstus- ja põllumajandushoonetele.

Meie töötajad on oma ala spetsialistid, kes omavad erialast väljaõpet ning pikaajalist kogemust nii Eestis kui ka põhjapoolsetes naaberriikides Soomes ja Rootsis ning tulevad toime ka kõige keerulisemate töödega.

Teostame kõiki lamekatuse ehitusprotsessiga seonduvaid töid:

- Kandev profiilplekk

- Vahekihi paigaldus

- Aurutõkkekile

- Soojustus (EPS,MW,LWA)

- Kattematerjali paigaldus

- Parapeti/karniisi ehitus

- Tuulutussüsteemid

- Ääreplekid

- Alarõhutuulutid

Kattematerjalid ja soojustus

Kattematerjalidena kasutame PVC PROTAN katusematerjali, mille eeliseks on hea vastupidavus ning millele Norra tehas annab tootjapoolse garantii 15 aastaks. Kuid vajadusel on võimalik kasutada ka teisi pinnakatteid, näiteks bituumeni või plekki.

 

PVC on keskkonnasõbralik materjal, mille valmistamiseks kasutatakse looduslikke aineid: meresool 57% ja õli 43%. Materjali eeliseks on suur vastupidavus – üks kiht PVC-katet on samas tugev kui kaks kihti tavalist bituumenist kattematerjali. Materjali paigaldatakse spetsiaalsete soojaõhu puhuritega ehk paigaldamisel ei kasutata lahtist tuld, mis muudab paigaldamise on ohutuks.

 

Soojustuseks kasutame peamiselt paisutatud polüstüreeni (EPS), mineraalvilla (MW) või kergkruusa (LWA). EPS-i eelis mineraalvilla ees on parem niiskuskindlus, kuid mineraalvillal on jällegi hea tulepüsivus (Tulekindluse klass A1). Kergkruusa eeliseks teiste materjalide suhtes on arvestatav survetugevus. Lõppvaliku määramisel lähtume siiski objekti eripärast ning kliendi soovist.

Küsi hinnapakkumist!

STERNFELT OÜ

Roheline 74 Pärnu, 80041

Tel: +372 525 9938

E-mail: info@sternfelt.eu

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
lk_2.png